Partidul Republican Partidul Republican

Prima pagina Centrul de presa Intra in echipa Forum Contact
  FAQ FAQ   Cautare Cautare   Membri Membri   Grupuri Grupuri   Inregistrare Inregistrare 
FORUMUL PARTIDULUI REPUBLICAN

Profil Profil   Mesaje private Mesaje private  AutentificareAutentificare 

Pagina de start a forumului FORUMUL PARTIDULUI REPUBLICAN » De vorba cu Presedintele Gheorghe Dinu » ULTIMUL STINGE LUMINA
 Du-te la pagina Anterioara  1, 2 Acum este: Vin Noi 24, 2017 4:48 pm 

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
MesajTrimis: Joi Oct 04, 2007 11:37 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)  

MANCUSSO

Data inscrierii: 14/Mar/2007

...

Ultima modificare efectuata MANCUSSO la Joi Noi 18, 2010 8:21 pm, modificat de 2 ori in total

TOP Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat  BOTTOM
MesajTrimis: Mar Feb 19, 2008 12:32 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)  

MANCUSSO

..

Ultima modificare efectuata de catre MANCUSSO la Joi Noi 18, 2010 8:20 pm, modificat de 1 data in total

MesajTrimis: Joi Mai 01, 2008 8:58 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)  

MANCUSSO

.

Ultima modificare efectuata de catre MANCUSSO la Joi Noi 18, 2010 8:18 pm, modificat de 1 data in total

MesajTrimis: Mie Feb 11, 2009 1:45 am    Titlul subiectului: ULTIMUL MINUT!  Raspunde cu citat (quote)  

MANCUSSO

DOMNULE DINU,
Faceti un semn de demnitate si scrieti pe acest forum:
"DOMNULE MANCUSSO AI AVUT DREPTATE! PARTIDUL REPUBLICAN, PARTIDUL CU CEA MAI BUNA DOCTRINA, NU MAI EXISTA.
REGRET NESPUS CELE INTAMPLATE, DAR NU AM AVUT CAPACITATEA SI NICI OAMENII SA POT CONDUCE UN ASEMENEA PARTID! AM DISTRUS SPERANTELE MULTOR ROMANI!"
DACA ATI RENUNTAT, DESEMNATI UN ALT OM CAPABIL CARE SA CONDUCA PARTIDUL REPUBLICAN, IN NICI-UN CAZ PE FETEANU, INDIVIDUL CARE V-A DISTRUS.
FITI BARBAT POLITIC! CU PENSIONARII ATI DAT-O CHIX. PUTETI REVIGORA PARTIDUL REPUBLICAN! DACA NU STITI CE SA FACETI CERETI-MI SFATUL SI IL VETI AVEA. MAI PUTETI REDRESA PR.

MesajTrimis: Joi Noi 18, 2010 8:17 pm    Titlul subiectului: Re: SA MORI DE RAS!  Raspunde cu citat (quote)  

MANCUSSO

...

MesajTrimis: Joi Feb 03, 2011 1:38 pm    Titlul subiectului: Re: ULTIMUL STINGE LUMINA  Raspunde cu citat (quote)  

Paula27

Data inscrierii: 12/Mar/2007

MANCUSSO a scris:
...

Lumina e in spiritul si gandirea noastra !

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect Ora este GMT + 2 ore

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    Du-te la pagina Anterioara  1, 2
 Pagina de start a forumului FORUMUL PARTIDULUI REPUBLICAN » De vorba cu Presedintele Gheorghe Dinu » ULTIMUL STINGE LUMINA
 Pagina 2 din 2

Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Mergi direct la:  

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Template Neon v1.3 | Crystal